V Plzni proběhlo finále Mad Cirkus ligy! | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
V Plzni proběhlo finále Mad Cirkus ligy!

V Plzni proběhlo finále Mad Cirkus ligy!

madcirk

 

Do města přišlo jaro a spolu s ním se do plzeňských ulic vrátilo další kolo ligy zvané Mad Cirkus. Kromě dlouho očekávaného finále mezi Krouzmenem a Macmanem, jste v Plzni na jižním nádraží mohli vidět pár dalších battlů a ani jeden z nich vás nenechal jen tak klidně stát.

 

 

V prvním battlu, ve kterém se utkali Skeptn vs. Mc Fly (oba Plzeň), se prokázalo, že příprava je důležitá a nepřipravený battler nemá prakticky na úspěch šanci. Po třech kolech, ve kterých Skeptn navyšoval laťku čím dál výš se porota rozhodla jednostranně a Stanley mohl vítězně zvednou ruku. Jako další přišel na řadu battle mezi Synchrem (Plzeň) a Seerchem (Chodov). Po šesti minutách plných vtipů se porota uchýlila k poradě a po několika vtěřinách se rozhodla, že díky lepšímu projevu a propracovanosti punchlinů byl lepší Synchro.

 

 

Na závěr přišel hřeb večera a to v podání Krouzmena (Plzeň) a Macmana (Teplice), kteří se mezi sebou utkali o titul šampiona a zároveň o desetikilový chain s obřím logem Mad Cirkus ligy. Tenhle battle splnil očekávání a diváci prožívali tři kola těch nejlepších rýmů a nabitých punchlinů od začátku do konce. Po několikaminutové poradě mezi pěti porotci se udělalo hrobové ticho, které se vzápětí proměnilo v bouřlivý jásot fanoušků po tom, co za vítěze ligy byl vyhlášen domácí Krouzmen. I když jsme místo pěti slibovaných battlů viděli jen tři, kvůli neúčasti vzdálených mc´s, tak se tahle plzeňská akce povedla jak měla a my se budeme těšit na další kolo Mad Cirkus ligy 2013. Peace.

 

Komentáře

komentářů

5 podobných příspěvků

article: facebook comment

tady budou komentáře z facebooku