Pilsenskills fest | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
Pilsenskills fest

Pilsenskills fest

Co tě na Pilsenskills festu 2015 čeká? (program je doplňován)

Je sobota 29.8. a ty víš, že se nevyhnutelně blíží škola. Prázdniny zmizely jako brko v kolečku deseti kámošů a ty hledáš poslední výspu svobody. Přímo v srdci Plzně se ti naskytne možnost, jak udělat pomyslnou tečku za končícími dvěma mesíci volna. To, že už nezbývá žádný rozpočet, ti vůbec nemusí dělat vrásky na čele. Na Pilsenskills festu totiž dostaneš veškerý program úplně zadarmo!
Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1590057581262189/

Hip hop koncertyDJsBattlyWorkshopy a MinirampaZábava a odpočinekJídlo a pití

 

Live hip hop

Brejchus Pavián a Žil Moc

Některý jeho slova ti nejspíš uniknou. Nebude to ale tím, že by mu docházel dech. Makal na technice rapu tak dlouho, až mu přestal stačit rámec hip hopu a dnes už mu nestačí tvoje ucho. Autor divokých příběhů, výherce nespočetně battlů a významná persona plzeňského rapu, vystupuje spolu s další ikonou. Žil Moc. Tato věta řekne zasvěceným vše. Pokud tápeš tak věz, že před tím Lil Moc a i to bylo poté, kdy byl bůčkem (Booczech). Ano, mluvíme tu o členovi Divokého Západu a uskupení 2.Jakost. Těš se na společnou show divokého paviána a rapujícího filosofa!

> Puškyn Nikodem + Kenas <

Nedávno vydal své první sólové EP Éter tape, ale v Plzni a vlastně ani pro posluchače rapu v celé rapublice není žádným nováčkem. Nejvíc na sebe upozornil spoluprácí se Zkratem Kratochvílem a Jakubem Stelzerem, kdy jako PNZKJS vydali desku Teď a nebo nikdy. Svoji show ke zmíněnému Éteru předvede společně s Kenasem, jehož hudbu můžeš znát z uskupení Pilsenskills, nebo Kenas a N8.

puskyn

> Maniak <

V současné době nejrozjetější MC a známý rawbíř z Brna, dovalí sůj mixtape Ach Ano a zároveň v našem městě vystoupí úplně poprvé. Těš se na nadupaný beaty, prošpikovaný doubletimy ostříleného freestylera!

maniak

> PJ & Jorge Naipes & BIT Family – BACKinTIMES Label <

Člen seskupení Retrospekt se v posledních letech soustředil na sólo tvorbu. Na svém kontě má EP Moje Cesta, které dal dohromady s J-Bezem. Poté následovalo LP Adolescent, které vzniklo také ve spolupráci s J-Bezem a bylo doposud přelomovou deskou, která ho dostala do širšího povědomí veřejnosti. Nyní má na svém kontě třetí desku nesoucí název „Pol na Půl“ společně se slovenským producentem DJ Funkdat.

pjay

> El Gato Negro <

Tachovská kapela, hrající ve formaci: Petr „Zoker“ Zoka – RAP, Martin „Growe“ Paži – RAP,  Petr „Booster“ Vitkovský – RAP, Jan „Soky“ Sokol – Drums, Brainless Génius – Scratches/Samples, Řízek Temper – Bass Guitar, Patre Raab – Guitar, přinese na festival možnost pohoupat se v pohodových rytmech funk-rapu.

el-gato-negro

> Unbeatable Label <

Unbeatable Label je nahrávací společnost a team umělců a interpretů založený v roce 2008, který se v roce 2012 rozrostl o několik podsložek a interpretů.unbeatable

> Pilsenskills <

Pilsenskills jak je známe dnes, jsou složením dvou dříve samostatně fungujících hip hopových kapel Kenas a N8 a Krouzmen a Synchro. Vystupují spolu se scratchujícím DJ Bjayem a Jekyllem, který nejen že obstarává k některým počinům i hudební podklad, ale ještě show obohacuje hrou na MPC. Poslední deska, která této bandě vyšla se jmenuje Rainman a jejím autorem je N8. Pilsenskills ti dokážou nabídnout hluboký text i vtipnou šílenost, jako je například Feministka od Krouzmena a Synchra. Společně se snaží proniknout až za hranice softwarových instrumentů a pod označením Pilsenskills band se dvakrát týdně schází, aby pilovali hru na nástroje.pilsenskills

> Skeptn & Sidy <

Skeptn (Plzeň) & Sidy (Teplá u Toužimě) je dvojice mladých rapperů, kteří tvoří společné věci necelé dva roky. Za sebou mají několik live vystoupení a pokaždé zanechali kladný dojem. Přestože texty spolu vymýšlí zatím krátce, každý z nich se věnuje skládání slov už nějaký ten rok (za zmínku stojí Sidyho předchozí kapela Zpekdrum). Na podzim roku 2015 přinesou mixtape, na kterém budou pohromadě jejich všechny doposud společné tracky a už teď se zároveň zaměřují na jednotvárný koncept, který chtějí v roce 2016 poslat ven v podobě své první desky.
skeptn

 

> ČŠP + Zkrat Kratochvíl <

csp

> YOUNGBLOOD <

young blood

 

> MAD CIRKUS BATTLES <
Pilsenskills fest přinese další díl ze série legendárních Mad Cirkus battlů.

Na stagi uvidíš celkem 3 dvojice ostřílených battlerů:
Seerch vs Zaha
Janis Ideal vs Kapid
Krouzmen vs Maniak

> Freestyle battly s Kumpánmi <

Do freestyle battlu se přihlaš tady.

<<<<<< DJs >>>>>

> Varunamitra <

varuna

> TRCRW (Evil Product) <

evil

Shows by A:Leak on Mixcloud

> Jekyll <

 

<<<<<< Workshopy a zábava >>>>>

> Mayhem Longboards <
Chystáš se pořizovat skejt? Prober to osobně s mistry řemesla. Skejty od Mayhemu si můžeš půjčit a na festu osobně projet!

> Dirty Harry Burger <
Až ti vyhládne z poslechu hudby, nasměruj svoje kroky do stánku Dirty Harry. Odměnou ti bude delikátní burger se spoustou fresh ingrediencí!

> Snowbitch minirampa <
Jsi fanouškem adrenalinových sportů, nebo dokonce sám jezdíš na skejtu nebo bruslích? Přijď se podívat na profesionální jezdce sponzorované Snowbitchem, nebo sám ukaž svoje skills v minirampě.

> Fotbálky <
Máš chvíli mezi koncerty? Skoč si pro pivko a vlítni s kámošema na fotbálek!

> Express Servis <
Fotit je třeba. Takže se stane, že vyždímeš telefon až na 0%. Stánek Express servis ti nabije telefon ZADARMO a ještě ti při tom může poštělovat tvoje Apple zařízení.

> Kačaba <
Kačaba je nejen skvělá kavárna, kde se dá i výborně najíst, ale na letošní fest pro nás vyvalí pár sudů k Ježíškovi a bude doplňovat tvůj pitný režim.

> Cukříkov <
Taky patříš mezi lidi, kteří potřebují po mase „něco sladkého“? Svatostánek cukrovinek bude mít své místo na našem festivalu i letos!

> Music Workshop <
Chceš se naučit produkovat hudbu na MPC, nahrát si do ní vlastní rap a pochytit něco z pozadí výroby hudby? Music workshop je pro tebe jasná volba!

> Prague Papers stan <
Letní open air není jen o balení holek. Veříš si, že dokážeš ubalit brko rychleji a stylověji, než ostatní? Přihlaš se na místě do Prague Papers rolling contestu a soutěž o spoustu balících propriet!

plakat_fest2