N8 se svým novým trackem Závrať! | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
N8 se svým novým trackem Závrať!

N8 se svým novým trackem Závrať!

n8_zavrat

Nejt aka N8 aka Jirka Hrdina aka člen plzeňský krů Kenas a N8 ti přináší novou věc! Pracoval na ní spolu s Kubakem (Kodex/Ústí nad Labem) a Murrayem, všechno se to jako klasicky peklo v Pilsenskills studiu a finální zvuk si nakroutil sám ve svojí laboratoři.

Co se týče hip hopu na plzeňsku, má za sebou N8 slušnou historii. Svoje první demo O schod výš představil už v roce 2008. V témže roce se dal dohromady s Kenasem a připravili svoje první tracky. Rok 2010 znamenal společnou desku s Bjayem na produkci a vznikl tak All in. Jen pár měsíců potom vydali s Kenasem první CD Kengsta a Nejgr. Proběhlo spoustu koncertů a featů a na začátku roku 2013 přichází první klipy a CD Starej blok. Rok 2013 ale ještě neskončil a tak v srpnu přišel čas na druhý release Bysty Boysdalší klipy a dostáváme se až do současnosti.

Od začátku N8 nepracuje jen na svých textech a rapu, ale umí mlátit i beaty do MPC a v Pilsenskills se stará o hudební postprodukci (mix, master). Poslechni novej track Závrať, připravenej v mezidobí příprav nových věcí od svojí krů. Pokud N8 dělá hudbu samostatně, většinou se v ní odráží všechno, co se mu aktuálně honí hlavou. Čerstvej materiál tedy rozhodně není výjmkou, která by potvrzovala pravidlo, ale potvrzuje jenom to, že Nejt má v hlavě jasno a umí napsat silný texty.

Nová věc kapely Kenas a N8 by měla vyjít už brzo i s klipem a my ti už teď můžeme prozradit, že je na co se těšit. Kenas a N8 – VŮL už brzo na Pilsenskills!

Komentáře

komentářů

5 podobných příspěvků

article: facebook comment

tady budou komentáře z facebooku