Majk Kasl oprašuje pecku Plzeň a posílá jí s novým klipem! | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
Majk Kasl oprašuje pecku Plzeň a posílá jí s novým klipem!

Majk Kasl oprašuje pecku Plzeň a posílá jí s novým klipem!

majk

Plzeň, naše město, dlouho tu žijem ale svoje chyby neskryjem… Ano ano, tahle pecka vznikla mega dávno. Pamatuješ Západní Blok? Já jo a stejně jako spousta plzeňských houmís jsme si tohle pozpěvovali na kdejaký párty v Mixu, Neutrálu, U Nováků a kdo ví, kde všude. Majk Kasl teď přináší fresh verzi, věnovanou opět městu, kde všichni dlouho žijem, ale svoje chyby neskryjem.

Po tracku „Pojď se mnou“ od Jakuba Stelzera se nám tentokrát představuje v remaku známeho singlu „Plzeň naše město“ který jste v roce 2006 mohli slyšet v každém plzeňském klubu. Narozdíl od původní verze ale v klipu chybí druhý člen bloku Enne, protože skupina již nefunguje a Majk Kasl se dal na sólovou kariéru.

Track dostal úplně nový nádech co se týče textu i hudebního podkladu. O kameru se postaral Josef Skip Holota, známý především točením klipů a focením akcí v Žatci. O střih klipu se postaral sám Majk Kasl, za pomoci Skipa. O mastering a finální úpravy zvuku se postaral Zkrat Kratochvíl, známý z formace PNZKJS. Co se týče Majka, tak Plzeň nebude jeho poslední klip v tomto roce. Chystá se brzy další a tentokrát půjde o „motivační track“ naročený ve sportovním prostředí.

A teď slibovaná novinka Plzeň!

Komentáře

komentářů

5 podobných příspěvků

article: facebook comment

tady budou komentáře z facebooku