Krouzmen a Kenas – v talentu zazněly ukradený akapely! | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
Krouzmen a Kenas – v talentu zazněly ukradený akapely!

Krouzmen a Kenas – v talentu zazněly ukradený akapely!

slavik
Všechno to začalo tím, že po natočení prvního kola talentu s námi začal Malej Dejv mluvit o vytvoření tracku k jeho případnému finálovému výstupu. Souhlasili jsme s tím, ať si sežene instro. Tady se moci chopil Dejvův táta, jehož SNEM je pravděpodobně být producent. My jsme se zatím s Krouzmenem domluvili, že než Dejv sežene beat, track začneme psát na instro „Forgot about Dre“. Na to jsme taky nahráli akapely, pro které si přijel Dejvův táta. Po několika upozorněních, že neumíme se zvukem a naše akapela se nedá napasovat na jeho instro, nám poslal dost podobnou hovadinu, jako zazněla v talentu. Po dohodě, že to nesedí do rytmu a nezní to dobře, jsme oslovili beatmakera Flegmatika, který extra rychle vyrobil instro a my to ještě jednou přenahráli. Poslali jsme tedy finálovou verzi Dejvovo tátovi. Ten napsal, že už naši verzi nepotřebuje, že na tom přes noc makal až do rána a že je to super! Že už odjeli do Bratislavy (v pátek) a ani nám výslednej produkt nemůžou dát poslechnout, protože to z „nějakých  důvodů“ nejde.

Kus SMSky:
„… Cele jsem to pres noc predelal, jina spodky, Krouzmena je tam pulka, refren je jen instro. Vsem tady se to libi, hlavni zvukar je nadmiru spokojen. Nemame moznost to poslat, mame to tady na CD. Nemas se ceho bat, je to v poho. Uvidis.“

Chci znát hlavního zvukaře Česko Slovensko má talent!!! Jak je možný, že neexistujou kontrolní mechanismy, který zamezí tomu, aby tisíce lidí v prime timu slyšeli sračku?

Následovalo naše hrocení, že si chceme track poslechnout. SMSky ode mě i Krouzmena, volali jsme. Ani malej Dejv, ani velkej to nebrali. V sobotu, nejdřív mě, pak i Krouzmenovi volal „velkej“ Dejv. Pořád mě ujišťoval že se nemám čeho bát, ať na to seru apod.
Pár vybraných jokes z našeho telefonátu:

„V celým baráku ČT není nikde internet, věř mi. Není možný to poslat“
„Hele, tady nikdo nemá PC, nikdo! Samej MAC a já to neumím poslat“
„Jedinej, kdo dokáže tu hudbu z CD dostat a poslat vám to, je Jaro Slávik. A tak tu čekáme všichni na Jaro Slávika“

Vyhrotili jsme ho tak, že slíbil, že až přijde ve 2 ráno na hotel, nějak to přepošle. Přeposlal.

Když jsem slyšel ten track, tak jsem se málem poblil a odpověděl jsem:

„Dennisi,
tohle rozhodně nepoužívejte!!!! Není to do rytmu.
Je to fakt špatně!!! Použijte výhradně to, co je v příloze! Proboha, to to neslyšíte? Je to úplně mimo rytmus, nemá to koule, nic!

Pokud použijete vaši verzi, tvrdě se proti tomu ohradíme a distancujeme!

Nedělejte sobě ani nám ostudu!“

Následovaly 2 SMS:
„Ahoj Honzo, poslal jsem ti slibeny track. Ten vas jsem stahl a rano jej predam produkci.“
Mezitím přišel mail ode mě.
„Jak jsem jiz psal v prvni sms – vasi verzi predam za chvili produkci.“

A tak ti v neděli začíná talent, čekáme jak to Dejv zabije, chlemtáme pivo a najednou se to stalo. Dejv to fakt „zabil“. Původně jsme měli dokonce do Bratislavy jet. Díky bohu, že jsme tu ostudu zažili jenom, když nám psali feláci zprávy typu „co to kurva mělo bejt“?

Pomozte nám prosím zjistit, kdo může za to, že se ta sračka dostala do uší tolika lidí, za což se jim omlouváme. Sami budeme o omluvu bojovat.

Tady si můžete poslechnout track, který jsme do soutěže připravili a porovnat se sračkou, co z toho vznikla:

Měla to být pomoc kamarádovi, teď jsme ale fakt nasraný.

http://cstalent.eu/videa/malej-dejv-finalove-vystoupeni-video/

Zdroj fotografie: www.ahaonline.cz

Komentáře

komentářů

5 podobných příspěvků

article: facebook comment

tady budou komentáře z facebooku