Kenas a N8 vydávají CD Bysty Boys! Stahuj ZDARMA! | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
Kenas a N8 vydávají CD Bysty Boys! Stahuj ZDARMA!

Kenas a N8 vydávají CD Bysty Boys! Stahuj ZDARMA!

Cover_Bysty_Boys

 

 

 

Partička z Plzně – Kenas a N8, vydávájí tento rok už druhé CD. První se jmenovalo Starej blok, vyšlo 1. února a můžeš si z něj pamatovat např. klip Ty.

Nové CD stahuj TADY!

 

 

 

 

Nová placka vychází 11.8. jako online release, ale pokud tě bude bavit, budeš si moci objednat i její fyzickou kopii. Beatově se na desce podílelo hned několik jmen: Jekyll, Della, Padre Minch, Plampi, Slipy, Dalda, Majex beats, Jimmy, LeryK, Menny Productions.

CD se nahrávalo u Kenase ve studiu a jeho mastering si vzal na starosti N8. Cover desky připravil Pechy, který se klukům stará o grafiku. Poslechni si desku, která je spíše orientovaná na kvalitu a hloubku textu a hutné beaty.

K desce jsou zatím avizovány 3 klipy a to ke trackům KOK-tail (vyšel 5.8.), Příběhy (vyjde 14.8.) a Walking alone (cca do konce měsíce).

 

 

 

 

Z těchto tří videí však jedno vyčnívá. Je to druhý jmenovaný klip – Příběhy. Jeho vyjímečnost spočívá ve zpracování. Je animovaný! Vznikal z jedné části v improvizovaném ateliéru, kde se točil záběr na obličeje interpretů a z druhé části ve studiu v Praze, což už měli pod palcem právě v dr-abe.cz.

 

 

 

 

Pokud tě Kenas a N8 baví a zároveň obrážíš festivaly, můžeš na ně narazit na Hip Hop Kempu, kde zahrají ve čtvrtek 22.8. od 19:30 v Backspin hangáru.

 

Komentáře

komentářů

5 podobných příspěvků

article: facebook comment

tady budou komentáře z facebooku