Co nového v rapu kousek od Plzně? | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
Co nového v rapu kousek od Plzně?

Co nového v rapu kousek od Plzně?

KastaDee - front cover copy

Čas kvapí jako voda a pokud by dnes někdo zavzpomínal, jak to s rapem vypadalo na západě před lety, mohl by si vybavit vedle 2.Jakosti, Takt-X, De Curz, Západního bloku či Dogheadz vzpomenout i na Property Company. Tahle kapela zapadla stejně jako někteří jiní ať už ze studentských a pracovních povinností, či prostě vývojem osobního stylu.Property nevydali nikdy materiál, i když byl téměř připraven. Rok se ale s rokem sešel a kapela pod novým názvem “Kasta” připravuje mixtape, ke kterému bude vice informací v létě. Ještě než se tak stane ale jeden její člen  – KastaDee vydal na konci února své sólové EP s titulem “Kočky & Sobaky”.

Toto EP je tématicky zaměřené na vztahy mezi ženami a muži a samozřejmě na rap jako takový. Stopáž se zastavila na čísle 7 a celková hudební produkce, rap, texty, grafika I zpracování videí se ujal KastaDee sám. Jedinými hosty jsou pak ve skladbě Kasta právě ex-členové Property Company.

KastaDee - back cover copy

EP si můžete pustit take na youtube, kde jsou tracky “Nejde zastavit” a “Marco Polo” doplněné o video, na track “Kasta” se bude video točit v březnu.  Více informací pak najdete na:

-          www.facebook.com/kastadee

-          www.bandzone.cz/kastadee

CD je zdarma ke stažení zde:

(https://www.dropbox.com/s/kkmpilll7nm5asa/KastaDee%20-%20Kočky%20%26%20Sobaky%20%282015%29.zip?dl=0)

Youtube odkaz:

https://www.youtube.com/playlist?list=PL6lYWd1wb9KQ4ZWubE0KgnStJ7Cg3maBs

Komentáře

komentářů

5 podobných příspěvků

article: facebook comment

tady budou komentáře z facebooku