A.SKILLZ se vrací do Plzně v rámci Full Step night ! | Pilsenskills.cz – miluj Plzeň, miluj hip hop!
custom user image
A.SKILLZ se vrací do Plzně v rámci Full Step night !

A.SKILLZ se vrací do Plzně v rámci Full Step night !

Akce s názvem FULL STEP Vám přiveze v červnu do Plzně velké jméno. Producent a DJ A.Skillz je neuvěřitelný talent v žánru funk, soul a hip-hop s d’n'b, dubstepu a DJ scratch. Jeho pověst skvělého baviče mu brzo získala uznání po celém světě. Pravidelně hraje v klubech FabricLive (Londýn), The Hit Factory (New York), WMC (Miami), Shambhala (Canada), Field Day (Sydney) a na festivalech Glastonbury, Secret Garden Festival. Ať už je to v klubu nebo na festivale A.Skillz vždy dostane lidi do pořádného varu. Jako producent je A.Skillz jeden s nejvíce uznávaných lidí na taneční scéně. Na kontě má již desítky remixů pro světové hvězdy. Svoje vlastní alba vydává na již legendární značce Finger Lickin ‚Records.

538C1748

A přesně tuten člověk 3.6.2016 zamíří do Plzně a rozhejbe prostory velkého sálu Šeříkovky, který prošel velkou rekonstrukcí a nyní nabízí ideální prostor k pořádání super mejdanů.

Jako support se představí MINI DA MINX /UK/ energická rudovlasá DJka s nezkrotnou vášní pro basovou linku, která se nikdy nebojí do sebe mixovat své oblíbené elektro, breakbeat a funk dohromady prakticky s čímkoliv, co jí příjde pod ruku. V jednom z jejích nespočetných vystoupení na světoznámém anglickém festivalu Glastenbury si zahrála přímo po Carlu Coxovi a Fat Boy Slimovi, což mluví samo o sobě! Minulý rok měla také svůj debut na legendárním americkém festivalu Burning Man. Mimo jiné je také kosmopolitní promotérkou a hudební producentkou. Stabilně hraje na největších festivalech jako jsou Glastonbury, Blissflieds, Boomtown Fair, The Secret Garden Party. Můžeme se tedy těšit na dirty electro, funky break a hutné basy!

Dále se můžete těšit i na lokální deejays jako jsou L.P.D., SENS, HARAKIRI BREAK BROTHERS, DEADLINK, A:LEAK & ZLEJDILDO.

a_skillz
► 3.6. 2016
► Šeříkovka

♫ A.Skillz /UK/
♫ Mini Da Minx /UK/
♫ Harakiri Breaks Brothers /OVA/
♫ DJ SENS
♫ Zlejdildo
♫ DJ L.P.D.
♫ A:Leak
♫ Deadlink

fb event: https://www.facebook.com/events/594518294044915/

Takže kroužkuj datum v kalendáři protože tuto bude mejdan roku v Plzni ..

LOGO

Komentáře

komentářů

5 podobných příspěvků

article: facebook comment

tady budou komentáře z facebooku